| daηă a întrebat:

Cum imi sterg unele intrebari?

4 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Stanga,panoul cu portocaliu,intrebarile mele,sub intrebari "sterge",scrii un motiv,astepti emailul, click pe link-ul din acesta, te loghezi si intrebarea a fost stearsa.Bafta!

| DrA a răspuns:

Ai mai multe variante:
-Trimiţi un mesaj în pagina de contact (http://www.TPU.ro/contact) şi soliciţi acest lucru.
-Ţi le raportezi tu singură, iar la motiv să precizezi faptul că sunt întrebările tale şi că vrei să le ştergi, în acest fel eviţi o ulterioară reaprobare a lor.

| Bella9538 a răspuns:

Dai la intrebarile mele si ai optiunea sterge

| Alexutzica a răspuns:

Dai la intrebarile mele si sub intrebarea respectiva este scris pe rosu sterge. Dai acolo pui motivul pentru care vrei sa o stergi si apoi vei primi prin e.mail un link de confirmare a stergerii.