| Ana_5706 a întrebat:

Cum imi ut pozele de la hi5 in alt album?

6 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Dai in stanga la Gestionare fotografii.

| Ramina a răspuns:

Gestionare fotografii. intri in album si muti poza in alt album

| Logout a răspuns:

Scumpa e foarte usor! Te loghezi pe hi5, apoi dai clik pe "albumele mele", in cele din urma dai clik pe un album de al tau in care se afla poza pe care doresti sa o muti... o sa observi ca miscand mouse`ul prin poze, in stanga si dreapta jos a imaginilor iti apar niste patratele. Patratul din stanga jos e folositor pentru mutarea pozei :*. Sper ca ti-am putut fi de folos! funda >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logare hi5=>profilul meu=>fotografii=>albumele mele=>pui mouse-ul pe poza care vrei sa o muti=>apare in stanga pe poza "mutare poza in alt album".

| Freky a răspuns:

Apesi pe pozele pa care le vrei sa le muti si scris in stanga sau dreapta mutare dai acolo si alegi in ce album vrei sa muti! big grin big grin

| miny a răspuns:

Pai intri in albumul cu poze, apoi dai click unde scrie UNELTE (in partea stanga) apoi o sa iti apara pozele din fiecare album si de acolo le iei cu mouseul si le muti in albumul care il vrei ( p. S : in stanga scrie numele fiecarui album). Sper sa iti fie de folos big grin