| Bishop a întrebat:

Cum incarc subtitrarea la film in VLC media player? Vreau si eu sa ma uit la A walk to remember ca am auzit ca toata lumea a vazut filmul asta si nu pot ramane mai prejoshee hee

Răspuns Câştigător
| Spintecatorul a răspuns:

Redenumesti subtitrarea exact ca si filmul, doar cu extensia sub sau srt si eventual le pui in acelasi folder.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti sa tarasti, pur si simplu fisierul cu subtitrarea in fereastra cu filmul, inainte de a o mari pe tot ecranul...chiar la inceput.

| NoKidding a răspuns:

O descarci...si dupa ce dai play la film o rastorni pe el(dai click pe subtitrare si o rastorni in fereastra VLC) sper ca ti'am explicat bine