| St3fanuTz a întrebat:

Cum instalez skinuri in GTA SAN ANDREAS? Daca este cu GGMM ziceti-mi cum sa folosesc Funda:X

Răspuns Câştigător
| bogdan1011 a răspuns:

Nu te apuca la ce nu te pricepi, asa am incercat sa schimb si eu skinuri in gta sa tot cu GGMM siii... mi-a dat crash dupa 10 sec dupa ce a inceput jocul, solutia fiind reinstalarea jocului
iar eu am incercat sa schimb doar o singura masina

2 răspunsuri:
| St3fanuTz explică:

Deci? cu ce pot instala skinuri? In nici un caz cu GGMM multumesc pentru sfat!

| Andrey3041 a răspuns:

Stai stai ca e pe asa sunteti prosti eu am instalat 19 masini si merge perfect happy daca vio nu stiti daca aveti nevoie de mine email andrei_gl_boss. funda laughing