| AlyZ a întrebat:

Cum ma pot angaja ca promoter pe timp de vara? As prefera sa fiu promoter la Coca-Cola. Am implinit varsta de 16 ani si m-am hotarat sa imi petrec vara intr-un mod practic.

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Atunci când te angajezi ca promoter, nu îţi alegi tu produsul la care faci promoţie. Te angajezi la un fel de "firmă", care îţi dau diverse promoţii. Interesează-te în supermarket-urile unde mai vezi fete cu promoţii (Carrefour, Real, etc), întrebându-le pe ele sau la relaţii clienţi.

| vioreld a răspuns:

Si eu caut sa fiu promoter dar nu gasesc. Trebuie sa iei legatura cu compania COCA-COLA. Eu am 18 ani si nu gasesc nici in oras nici macar pe internet job-uri cu promoter.
Sper sa gasesti, iti urez succes.

| Alice_9336 a răspuns:

Buna. Eu am lucrat ca promoter cateva luni. Si iti pot recomanda agentiile unde te poti duce si te repartizeaza ei: High Level, Grup Sapte, Pella Promotion, Mercury 360. Eu am fost la High Level si mi s-a parut destul de ok. te pup papa

| AlyZ explică:

Va multumesc mult pentru informatii.