| irynna a întrebat:

Cum ne afecteaza gandurile negative din partea celor din jurul nostru? cum le putem indeparta? cum ne afecteaza indivia negativa?

5 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Le accept si ma hranesc cu ele..transformare placuta in ceea ce nu ti-ai dorit vreodata sa fii devil

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ne transmit si noua gandurile lor negative...ca sa afli cum le indepartezi iti recomand sa te uiti la filmul ''the secret''.

| asya a răspuns:

Gandurile negative nu cred ca le puteam auzi, insa invidia o putem vedea...sau simti! Pe mine una nu ma afecteaza absolut deloc...la urma urmei persoanele importante sunt invidiate...inseamna ca am ceva mai mult sau mai bun decat ei daca ma invidiaza! In rest sa gandeasca ce vor despre mine...caci ma doare in...partea posterioara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul ca sunt foarte multi oameni cu ganduri negative pentru mine si nu e deloc placut, mai ales ca nu le-am facut nimic, si nu se rusineaza sa-mi arate ei ca nu ma plac. Tot ce simt pe urma pentru acei oameni e nepasare pentru viata lor, smechera dupa parerea lor si cateodata ura. Eu imi vad de viata mea si nu ii las sa-mi puna obstacole in viata oricat ar incerca unii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le tin la distanta cu o atitudine pozitiva.