| andreea95 a întrebat:

Cum o considerati pe NoName?

P. S. nu te supara NoNamesad

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Voi chiar nu stiti ca deja NOname a fost desemnata userul anului, inca din 16 decembrie? Uitati-va pe Blogul nostru si al vostru. Si dupa mine a meritat titlul Numai bine!

| DEBrown a răspuns:

M-a ajutat de multe ori, o consider super de treaba si viitoarea user al anului happy

| Alle15 a răspuns:

NoName este o fata destul de draguta si o respect din toate punctele de vedere,,, nu am nimic cu ea,, ee cumsecade!

| andreyusnice a răspuns:

Este super tare, trebuie sa-i trimit prin mesaj linkul ca sa-l vada si ea!
P. S.:Nimeni nu zice nimic de NoName ca si-o ia de la mine! Joke

| alwaysStyles a răspuns:

Mie mi se pare draguta m-am uitat la profilul ei si am ramas cu gura cascata cand am vazut cate raspunsuri castigatoare are BRAVO NO NAME... ar trebui sa fie unserul anului, eu am votat-o si mi-a raspuns ca imi multumeste dar ca nu ar merita sa fie unserul anului, ar trebui sa luam exemplu de la ea...

| mihainicula a răspuns:

E utilizatorul perfect e superba da sfaturi buna noName mersi.

| Brumilicious a răspuns:

Ps.: de ce sa se supere?
adica vrei sa spui ca tie nu iti place de ea?
eu zic ca e un utilizator...pfff... nu am cuvinte, nu stiu ce ar fi TPU fara ea, eu apreciez tot ce face pentru noi toti, si eu cred ca ea ar trebui sa fie utilizatorul anului!

| andreea95 explică:

Brumilicious, nu, nu am nimic cu ea! este foarte ok si desteapta, insa vroiam sa aflu parerea voastra. am spus "nu te supara", deoarece probabil ea nu vroia sa afle parerea altora si... ma rog, ceea ce conteaza e ca este o persoana...super buna si nici nu am cuvinte sa o descriu. pa!