| campanario a întrebat:

Cum pot afla cine mi-a dat "calificative" la raspunsurile mele, si cum pot sa stiu cate raspunsuri folositoare, stupìde si asa mai departe am?happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| Good Cat a răspuns:

Calificativele le aflii mai greu, doar din noroc daca te duci la un utilizator si dai la 'Voturi date de... IN ULTIMELE 60 DE ZILE' si te aflii printre cei carora respectivul le-a dat voturi.
Iar pentru a doua parte te duci la Vizualizare profil in stanga sus sub ' Logat ca...' si iti va aparea profilul tau si in dreapta ai 'Punctaj'. Acolo vezi tot ce ai facut tu.

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

La profilul tău, dai click pe Punctaj, vei vedea acolo câte calificative ai de toate genurile, singurul mod de a vedea unde le-ai primit este intrarea pe fiecare răspuns pe care l-ai dat, singurul mod de a vedea cine ţi le-a dat este controlarea fiecărui user, acolo unde scrie voturi acordate de X în ultimele 60 de zile...cam pierdere de vreme, dar dacă n-ai altceva de făcut...

| mariusciocan a răspuns:

Ca sa poti vedea cate raspunsuri bla bla bla, intri la vizualizare profil => punctaj, si ai acolo. Si ca sa poti vedea la ce intrebari ai acele calificative trebuie sa intri la fiecare laughing. Nu cred ca poti afla de la cine ai primit calificativ