| crisbella a întrebat:

Cum pot afla o parola la mess, urgent! FUNDA

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ai cum.nu exista programe de spart parole!
...dar cand ai facut id-u ai pus niste intrebari de siguranta! daca mai stii raspunsul la ele atunci poti recupera parola... daca nu, atunci nu mai ai ce face!
http://www.ymvista.com/......-recupera/

| ema1ih a răspuns:

Http://www.lacaterinca.com/......l-cocalar/

Poate intelegi mai bine decat mine! Ca eu nu am inteles nimic
Succes!

| anadragutza a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu

| 12danezu a răspuns:

Pai cam asa iei un ciocan si spargi parola cum naiba nu exista este cam dificil si este mult de munca laughing

| 12danezu a răspuns:

Uite asa : intri pe mess de exp:scrii la new contact (adica sa mai bagi pe cineva) in lista si scrii jossovally adica eu idu meu ca si asa eu nu mai intru pe el eu o sa-ti dau accept, scrii idul si parola ta la mine acolo cand dai sa vb cu mine si vezi ca o sa iti apara parola mea o sa inceapa ron... si asa mai departe nu glumesc

| catalinhotico_7357 a răspuns:

Ii zici adica il pacalesti

| Sylvie_8051 a răspuns:

Nu se poate.