| anabananana a întrebat:

Cum pot avea o voce frumoasa(ca de inger)niste retete sau site-uri va rog! Dau funda si vot, vizualizarea profilului vorbe bune sun si la alti sa va voteze! Nu ezitati sa raspundeti!

2 răspunsuri:
| Maiky a răspuns:

Din nastere draga din nastere dar daca vrei poti lua lecti de canto sau sa mananci galebnusuri de oua proaspete am auzit ca subtiaza vocea alte sfaturi nu iti pot da mai mult succes in cariera de cantareata

| ċønŧraśŧ a răspuns:

poti incepe cu vocalize in fiecare zi, sa bei ceai, cu lamaie si miere de albine, fructe, legume. Eu intr=un timp asa am facut, cel putin pentru a putea canta in continuare...[ nu am mancat inghetata, mancare rece, beam lapte si ceai cald/ fierbinte.etc.]