| ClassyAsFuck a întrebat:

Cum pot băga un videoclip pe youtube?

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Iti faci cont si dai pe upload. De acolo cred ca te descurci

5 răspunsuri:
| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Iti faci cont pe youtube. Apoi dupa ce te-ai logat de uiti in partea de sus a ecranului pe un fieiser "Incarcati".Dai click pe el.Dai click unde scrie mare "SELECTATI FISIERELE PENTRU INCARCARE". Apoi alegi videoclipul dai click pe el si gata. Daca ai nelamuriri spune-mi.

| Geoツ a răspuns:

Iti faci in ptimul rand cont pe youtube. Apoi, pe prima pagina in dreapta ai langa casuta de unde dai `search` optiunea `incarcati`. Dai acolo si te descurci.winking

| zBogDDy a răspuns:

Sall,trebuie sa ai cont peyoutube si, undeva langa searchs, este un buton"UPLOAD" apesi pe el, dupa iti apare un buton mare in fata"SELECT FILE TO UPLOAD" dai pe el si de acolo cauti video in pc-ul tau.
Bafta.

| danutzuartene a răspuns:

Fa-ti cont