| bogdanu995 a întrebat:

Cum pot crea desene animate, de genu http://www.youtube.com/watch?v=6eII9UAJt5U

Răspuns Câştigător
| radanpetrica a răspuns:

Cu programul acesta : Anime Studio

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Un program cu, care poti crea asemenea animatii este Adobe Flash. (Daca nu ai mai incercat niciodata sa creezi animatii pana acum, te anunt de acum... nu e deloc usor si necesita mult timp)
O zi buna! happy

| JBStandsForMe a răspuns:

Iti trebuie multa munca si pricepere, precum si diferite programe speciale si microfoane speciale.
RObotzii sunt creati de 5 persoane tinere cu mult timp liber. Va fi foarte greu sa creezi unul chiar daca dispui de toate echipamentele necesare.

| Dyller a răspuns:

Nu e usor deloc

| AlexIonete a răspuns:

In paint

| Mark_3488 a răspuns:

Adobe Flash (fara playerwinking ) bafta happy

| ElFenomeno a răspuns:

Daz 3d