| georgiana9419 a întrebat:

Cum pot dezactiva chestia cu urmaritul, de pe facebook? nu vreau sa fiu urmarita si nici sa urmaresc.happy

4 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Te duci la acineva care urmaresti si apesi pe ce ai apasat big grin

| AdrianExtreme a răspuns:

Pai intri pe contul pe care il urmaresti si apesi pe buntonul `urmareste` (iti apar trei linii cand se dezactiveaza )

| georgiana9419 explică:

Bun,asta am inteles...Dar cum fac sa il dezactivez ca sa nu mai fiu eu cea urmarita?

| 0Dodolicaa0 a răspuns:

Bunaaa. Pai intri pe contul pe care il urmaresti si apesi pe buntonul `urmareste` (iti apar trei linii cand se dezactiveaza ). Succes! (funda? laughing )