| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

Cum pot dezinstala multidesk la windows 7 ca nu imi apare nici unde dar il am in sageata aia de arata in sus din bara

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Prima dată vezi în Control Panel, la Add or remove programs, metoda clasică.
Pentru aproximativ fiecare program există și un dezinstalator, să zic așa,
la multidesk vezi aici
http://translate.google.ro/....../translate

Alt program de dezinstalare este Revo Uninstaller sau Ccleaner.

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a dezinstala multidesk trebuie sa intri in control panel la remove progams si de acolo il desintalezi.