| Symonutzu a întrebat:

Cum pot domlowada carti in traduse in limba romana, niste linkui va rog...

4 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Poti descarca de pe scribd

| IoanaBogdana a răspuns:

Http://cartielectronice.blogspot.com/ Eu de aici am majoritatea cartilor pentru e-reader-ul meu dar le poti citi si de pe calculator. Daca insa le vrei pentru e-reader va trebui sa-ti descarci si un program pentru a converti documentele in. mobi

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru IoanaBogdana):

Cat costa un e-reader din acela?

| IoanaBogdana a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Eu l-am comandat de pe emag.ro Am impresia ca este in jur de 6 milioane. Intre timp insa a mai aparut un model nou. E-reader-ul meu se numeste Kindle, ca sa stii.