| Nyya a întrebat:

Cum pot face si eu sa mi se miste chestia aia de jos, ca si cum ar fi pe ritm?
https://www.youtube.com/watch?v=Ts8spYuWq0c

As avea nevoie urgent asa ca va rog sa-mi raspundeti.

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Cauti pe Internet un video plug-in care sa-ti ofere un VU-metru digital, creezi un video la care atasezi melodia pe care o vrei si plug-in-ul, il rulezi, vezi ce ajustari mai trebuie sa-i faci sau ce efecte mai vrei sa adaugi, salvezi si il postezi pe YouTube.

In teorie este simplu, dar daca nu ai facut-o niciodata si nu ai ceva indemanare cu manipularea fisierelor audio/video, "este urgent" devine problematic. Si, fara sa caut prea mult, toate plug-in-urile de genul asta costa (unele destul de mult).