| capsunica13 a întrebat:

Cum pot face un cd cu poze in nero? funda + folositor

Răspuns Câştigător
| andra94e a răspuns:

Deschizi nero,dai la make data cd, si apoi poti baga orice pe el, inclusiv poze.

3 răspunsuri:
| Twitter a răspuns:

Caută pe YouTube mai bine!

| angela89 a răspuns:

Dai pe "data cd", apoi "make data cd". adaugi pozele, dai burn/next. si cam atat big grin

| cristizor a răspuns:

Cd-ul il poti faci si fara nero happy eu nu am folosit niciodata nero la cd asa ca am putut sa pun orice pe el => Pui pe cd ce ai nevoie apoi scrie pe partea stanga copy new files sau ceva de genu incearca si sa imi spui daca a mers