| kosso_2854 a întrebat:

Cum pot face un post de radio thinking plzz rasp :X

3 răspunsuri:
| Natashha a răspuns:

Iti spun cea mai usoara metoda: faci cont aici :http://www.listen2myradio.com/,dupa descarci showcast`ul de pe net il bagi in einamp, bagi setarile de ti le da pe site`u ala si dupa bagi banda de 510 la proprietati la winamp:), daca vrei mai multe detalii trimite mesaj :)

| Natashha a răspuns:

Asta e online ce ti-am zis eu si il poti posta oriunde
pe ce site vrei

| pynchi a răspuns:

Intai trebuie sa ai instalat winamp-ul apoi trebuie sa-ti descarici plugin-ul shoutcast apoi il inst apoi iti descarci de pe net un prgm care se numeste Brothersoftdownloader_for_SHOUTcast_Server il instalezi si pe acesta apoi trebuie sa intrii sai faci setarile si sati schimbi parl! oricum e multe de facut daca mai ai nedumeriri ma gaseti la id: radiovysta si iti explic mai detaliatwinking oricum bft!