| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot indeparca guma de mestecat de pe o geanta de piele intoarsa?

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu gheata.

| covexrobu a răspuns:

Incearca sa o razuiesti. fara gluma. Incearca sa dai cu un cutit usor si sa vezi daca se ia daca nu merge cred ca cea mai buna metoda este sa dai cu aceton diluant benzina sau motorina. sigur o inmoaie atat ca sa o poti da jos. si pe urma sa o speli putin ca o sa aiba un miros nu tocmai placut pentru toti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bag-o la congelator (guma devine casanta), dupa aia razuieste.