| Blazer a întrebat:

Cum pot invoca un Arhanghel? Caut o rugaciune puternica poate fi in orice limba ori un ritual specific, pe google nu am gasit. Nu intrebati de ce, ci spuneti-mi ceva util.

3 răspunsuri:
| mihai_1207 a răspuns:

Ca sa invoci un arhanghel trebuie intai sa citesti Biblia si e acolo un capitol despre asta si o sa intelegi atunci care e treaba cu arhanghelii si ingerii si alte fapturi. Succes!

| marculescumihai a răspuns:

Sincer mi se pare lipsit de sens ce ai intrebat tu. Daca crezi in asa ceva... fara cuvinte

| mishybmx a răspuns:

Sunai sau cautai pe facebookwinking