| Burzea a întrebat:

Cum pot obtine si eu mai multe puncte la TPU.

Răspuns Câştigător
| Teils a răspuns:

Buna! Daca vrei sa castigi cat mai multe puncte si sa avansezi in clasament trebuie sa raspunzi si si ai raspunsuri castigatoare deoarece ele valoreaza mai multe puncte decat cele normale

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Raspunzand la cat mai multe intrebari.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Raspunde la cat mai multe intrebari si da un raspuns cat mai folositor, ca sa primesti funda [ iti da mai multe pcte ]... sau si daca rasp primul primesti mai multe pcte big grin

succes!

| alone a răspuns:

Raspunzi la mai mt intrebari si dai rasunsuri cat mai corecte daca primesti fundisa akumulezi 200 punce si etclaughing

| Aylin96 a răspuns:

Da raspunsuri, de preferat castigatoarewinking