| Marius_Andries_1998 a întrebat:

Cum pot plati la okazii o taxa?

3 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Salut, Marius_Andries_1998! Pentru a-ti alimenta contul Okazii.ro, in functie de suma pe care o ai de plata, iti punem la dispozitie mai multe metode: http://bit.ly/17mH1ms
Daca ai nevoie de informatii suplimentare scrie-ne la suport@okazii.ro sau suna-ne la 0374652944. O zi placuta!

| yAdrian a răspuns:

Prin telefon (credit). Dar nu te speria da-i dreacu ca nu au ce sa-ti faca. Am si eu -4.9 euro si nu imi face nimicwinking. Bafta

| cobraSangerie a răspuns:

Prin card sau dai bani direct te duci la o zona alesa de voi pe mail si iti da produsul si tu ii dai lui bani