| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune o imagine la profilul cuiva pe hi5? primul fundita am nevoie urgent.multumesc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| lexony a răspuns:

Intrii p profilul d hi5, dupa c ai intrat in dreapta este o rubruk "modificare aspect", dai clik apoi cand apar toate skin'urile alea ai sus in dreapta "creare aspect" si dai acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma refer sa las ca si comment la profilul cuiva o imaginehappy

| Suzy a răspuns:

BunA!

http://picasion.com/

intra pe site`ul ala

dai browse (poti sa pui o imagine sau mai multe)

dupa ce ai incarcat dai create animation

copii codul de la HTML code for blog/website si pui la profilul caruia vrei sa-i dai comm :P