| crystall21 a întrebat:

Cum pot sa dezactivez emailurile din yahoo messenger? Adica cand primesc un email in messenger imi apare o fereastra jos in dreapta cu titlu emailului. Cum pot sa dezactivez aceasta functie adica sa nu mai apara emailurile la messenger?

Răspuns Câştigător
| xJuliusx a răspuns:

1. Deschizi yahoo messenger. 2. Click pe Messenger (sus in stanga). 3. Alegi din meniul ce se deschide Preferences. 4. Dupa ce dai click pe Preferences se va deschide fereastra cu setarile si alegi a doua optiune: Alerts & Sounds. 5. In dreapta alegi a 5-a optiune: "I receive a message in Yahoo! Mail. 6. De desubt debifezi "Showing a message at the right bottom corner of my screen. Tot asa, de acolo faci mai multe setari in legatura cu alertele si sunetele. Bafta!

1 răspuns:
| Madut a răspuns:

Nu ai cum. happy bye