| camon12 a întrebat:

Cum pot sa fac o imaginea de'asta pentru youtube ca a lui skrillex intrebare e facuta in photoshop daca da dati-mi un tutorial vreau sa fac si eu ceva asemanator. Daca stiti spuneti-mi si care este masura cover-ului.

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Si daca iti spun ca intrebarea ta nu are semnul intrebari dar s-ar putea sa nu intelegi nimic din ce spun si daca ma intrebi de ce iti spun nu ai pus nici puncte pe unde trebuie si pe final iti mai urez bafta la descifrat si sa nu uit pe viitor lasa si un link cu imaginea poate intelegem la ce te referi. Numai bine!

| gigite a răspuns:

Si daca iti spun ca intrebarea ta nu are semnul intrebarii, dar s-ar putea sa nu intelegi nimic din ce spun si daca ma intrebi de ce iti spun, nu ai pus nici puncte pe unde trebuie si pe final iti mai urez bafta la descifrat, si sa nu uit pe viitor lasa si un link cu imaginea poate intelegem la ce te referi.

Numai bine!

| AndreiGabi a răspuns (pentru gigite):

Imi pare rau, nu platesc.Lucrezi gratis?