| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac pe ourWorld gems?

3 răspunsuri:
| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Hallow!
Dai click pe gems si o sa iti deschida o mica pagina, iar apoi dai pe " Mai multe gratis " si sus o sa iti apara " Si primeste fantana de Coin saptamanala. Descarca bara ourWorld. Apoi iar o sa iti deschida o pagina si dai DOWNLOAD.
1. Descarci " Bara ourWorld "
2. Tot acolo la " Gems " dai click, uneori o sa iti apara niste video-uri si le urmaresti pana o sa iti arate un plic cu un mesaj. Urmaresti video-ul cam 30-40 secunde.
Sper ca te- am ajutat! :*

| Dana2974 a răspuns:

Poti sa-ti nagi codurile pentru gems daca vrei ti le dau eu si fiecare cod are 10 gemswinking

| Dana2974 a răspuns:

Poti sa-ti adaugi codurile pentru gems daca vrei ti le dau eu si fiecare cod are 10 gemswinking