| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa am puncte de abilitati la 4story ca sa pot sa mai invat magii imi spuneti va rog ca sunt disperat!

6 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Voi astia obsedatii de metin2 si 4story n-aveti ce face? Nu va ganditi a mai bine jucati ceva de calitate nu tampenii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci lvl ma habaukulelaughing

| necroman2012 a răspuns:

Si eu joc 4story. Ca sa faci puncte de abulutate trebuie sa ridici nivelul, apoi vezi la magie ca ai nevoie si de monete si apoi dai click pe magie si o pui joc si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa castigi cateva dueluri. dar iti trebuie si bani pentru a invata magii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce lvl esti?

| george_4547 a răspuns:

Nici eu nu prea stiu, dar cred catrebuie sa faci lvl