| alexandra1897 a întrebat:

Cum pot sa i dau cerere unei persoane pe facebook daca apare doar "urmareste"? vreau mult sa i dau cerere, dar nu pot din cauza acelui buton. exista vreo solutie?

2 răspunsuri:
| AlexICAAlexel a răspuns:

Daca scrie "urmareste", inseamna ca o ai deja la prieteni.

| Colors a răspuns:

Probabil si-a setat ea aceasta restrictie. Daca este o persoana cunoscuta trimite-i un mesaj privat si problema se va rezolva. Daca nu, tot ce poti face este sa "urmaresti" persoana daca alta cale nu exista. A, ar mai fi o solutie, sa renunti sa o ai la lista de prieteni happy