| Tiara81 a întrebat:

Cum pot sa imi creez propriul blog?

Răspuns Câştigător
| Pιşριяιcă a răspuns:

Tastezi pe google " creaza blog " sau ceva de genul si iti va aparea o pagina unde vei vedea ca trebuie sa completezi anumite date despre tine si setari ale aspectului de blog, etc. Este foarte simplu. Daca ai nelamuriri si vrei sfaturi suplimentare ma poti contacta la : www_pispirica_ro. Funda? :)

6 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Cu www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog ori site gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| TheRock17 a răspuns:

Buna

Un blog ti-l poti creea pe acest site: www.blogger.ro.

| djandrei a răspuns:

Intri aici: https://www.google.com/......NewAccount si acolo iti scrii tu ce iti trebuie na adica ce iti cere;). te descurci tu, daca nu intelegi ceva lasa-mi un mesaj privat si iti raspund;) bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.blogger.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.blogspot.com asta e un site foarte simplu pe care iti poti face un blog... Funda?