| ioana_5244 a întrebat:

Cum pot sa imi pun jocuri pe ipod? cu itunes? va rog frumos sa ma ajutatihappy ca mi-ai downloadat niste jocuri si as vrea sa mi le pun

10 răspunsuri:
| Rezzo a răspuns:

Macar dau un raspuns daca nu este asa te rog sa-mi spui ca sa nu mai spun si la altii, dar teoretic in itunes toate merg la fel. Eu am iphone, si aplicatiile le pun astfel, pornesc aplicatia cu itunes (fisierul downloadat de tine), teoretic trebuie sa fie. ipa si itunes il ia automat (cu un dublu click ar trebui sa il incarce in itunes), apoi te duci in itunes pe ipod la sectiunea applications si dai syncronize, sper sa-ti fie de folos.
O seara buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa-mi pun jocuri pe iphone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau sync from...ai acolo in iTunes la sectiunea Gameshappy si formatul respectiv care windows-ul nu-l citeste.asa cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine mere da da o eroare spune ca nu-i verificat si nu jmere instalat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu tot nu stiu ajutatine va rog

| ioana_5244 explică:

Mi-am* scuze

| ioana_5244 explică:

Am incercat asa cu mi-ai zis tu, dar nu merge oricum mercihappy

| dianaaaaa_4532 a răspuns:

As fi avut si eu nevoie.
am incercat cum ati zis aici dar imi da o eroare

| nike a răspuns:

PAI nu pre siu nici eu

| nike a răspuns:

Poti sa iei de pe AppStore cu Itunes!