| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb poza d la contul TPU?
FunditZza:X

Răspuns Câştigător
| MeGhosta a răspuns:

Dai la editare profil si va fi acolo o chestie un chenar unde vascrie browse si apesi pe el :d
funda?

16 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Te duci in stanga la editare profil, si jos scrie setare poza profil.

| Malvina24 a răspuns:

In stanga, la profilul tau dai click pe ''editare profil'' apoi dai la browse si de acolo vei alege o poza dupa care la final, o data aleasa poza dai salvare profil si gata. Poza fa vi gata in cateva minute, uneori chiar mai tarziu dar pana la urma apare.Succes!

| NothingImportant200 a răspuns:

Dai la editeaza profilul si dai jos unde scrie choose file si dai click acolo si tio alegi!

| Georgyana98 a răspuns:

Este foarte simplu

bine o sa-ti explic:)
intrii acolo in parte stanga unde scrie

Vizulalizare profil

editare date logare

editare profil

mesaje

intrebarile mele

raspunsurile mele

inrebarie favorite
notificari

logout

si tu intrii la editare profil

si mai jos putin iti arata o casuta mica si dai pe browse...ca scrie langa casuta si iti alegi poza si dai ok

sau daca vrei iti dau direct de unde sa ti-o pui :)http://www.tpu.ro/site-users/edit/

si dai pe browse... putin mai in jos;)

sper sa reusesti

Bafta:)

| RainDrop a răspuns:

Editare profil.

| username_8290 a răspuns:

Ediare profil acolo in stanga Browse te duci unde ai imaginea dai open si dupa saleveazaa profilul.

| FuNN a răspuns:

Dai la Editare Profil si acolo vei gasi poza ta downlodezi una care iti place sau daca ai pe dekstop i pun un nume care vrei tu o pui pe desktop si dai browese pe ia si tise va salva te rog o funda ca n-am!big grin bafta

| cucaracia a răspuns:

Dai in menuul din stanga la editare profil si ai jos selecteaza imaginea de profil si dai click pe Browse... j iti alegi imaginea de la tine din computer

| RMihai a răspuns:

Simpu dai pe editare profil si partea stanga si acolo iti schimbi poza sau numele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo in stanga scrie editare profil, dai acolo si dupa aia dai choose file, selectezi poza si dai salvare profil
sper ca te-am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In partea stanga unde ai profilul dai la 'editare profil' apoi dai jos click pe 'browser' si iti alegi tu din ce ai pe pc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai la Editare profil si undeva mai jos scrie selecteaza imagine profil.Imediat sub scrie alegeti fisierul. Apesi acolo, cauti poza si dai salvare profil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In stanga ecranului sri asa:-Vizualizare profil
-Editare date logare
-Editare profil
Tu ii dai pe editare profil si te duci in josul paginii pana vezi un buton desenat pe care scrie:Sfoglia. Ii dai click pe el si o sa iti apara arhiva calcuratorului tau de acolo iti alegi ce imagine vrei sa ai ca profil si ii dai done.Pe urma ii dai si in fereastra de TPU salvare profil.

Sper ca ti-am fost de ajutor.Succes,si appropo imi place imaginea ta de profil foarte mult.

| koool a răspuns:

Da in stanga la editare profil, dupa in dreapta jos ai selecteaza imgine profil si dai Browse, iti cauti imaginea o alegi si dupa dai salveaza profilul.
FUNDAA?

| Sebastian_3723 a răspuns:

Dai la editare profil iar apoi jos scrie choose file caut poza apoi dai salveaza profilul

batting eyelashes

| shadowofdark a răspuns:

Fi atenta du-te la editare profil si gasesti acolo cum s-o schimbi