| manuelaaa a întrebat:

Cum pot sa intru la privat pe acest site cu cineva?

Răspuns Câştigător
| ekokizuk a răspuns:

Cand vezi acountul persoanei ( numele ei) raspunzand sau de unde ei tu dai click pe nume si apoi sub imaginea persoanei vei vedea ca sunt 2 butoane. Ele sunt "adauga ca prieten " si "mesaj" apoi respectivu cand va intra la el in mesaje va vedea ce i-ai scrii numai lui. Multa bafta.
Merit fundita?

2 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Alegi persoana.si ai rubrica trimite mesaj! Apoi poti sa dai ID.si intrati pe mess.sau prin mesaj aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina, faci exact cum a spus ekokizuk, si vei reusi.ca tot asa spuneam si eu. da-mi si mie fundita. a doua.