| cosmondel a întrebat:

Cum pot sa ma joc pe calculator(monitor)jocuri psp folosind doar consola(imaginea de pe psp sa apara pe monitor)mentionez ca psp este modat ver.6.35 si merge si iso loader

3 răspunsuri:
| CaTaLiN_4885 a răspuns:

Nu poti pe monitorul de la calculator de cat pe televizor cu acest cablu http://www.qisahn.com/images/pspcomponentcableslim.jpg

| gabi45 a răspuns:

Aveai nevoie de ver.5. 00m33-6 atsfel iti merge remotejoy cu ajutorul caruia te jucai de pe psp pe calculator folosind cablul usb

| iwefgOficiall a răspuns:

Daca vrei sa te joci jocuri de psp pe calculator adauga-ma sau da-mi mail mytutz_no@yahoo.com