| marga09 a întrebat:

Cum pot sa ma joc pe facebook? am vazut pe cineva ca se juca era un joc in care aveai o ferma... mi-am facut cont da nu gasesc nici un joc.

67 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe facebook sunt jocuri.Cauti jocuri de genu: Farmville, HappyPets, It girl si alte jocuri si te joci.happy

| patrik70 a răspuns:

Trebuie sa scrii sus la cautare numele unui joc. Acestea sunt unele nume ale unor jocuri de pe facebook pe care eu le joc: farmville, cafeworld, yoville, frontierville, cityville, treasureisle, zooworld, ravenwoodfair, socialpark, resortworld, happyaquarium, mallworld, zoo paradise si happy pets. Sper sa-ti placa jocurile! Succes:X

| denisuk12 a răspuns:

Si pe facebook se poate juca barn buddy, eu ma joc

| diva121 a răspuns:

Pai eu pe facebook am jucat f multe jocuri. undeva sus scrie cautare.acolo poti sa scrii:cityville,farmville,fish ville,eu ville,pet ville,barn buddi, zombie lane, etc.sunt f multe jocuri, iar cele pe care ti le-am spus sunt doar o mica parte.are si zuma

| polski a răspuns:

Cauta farmville, intra acolo si da "mergi la aplicatie"

| Mayyyyyy a răspuns:

Hei,pooate city viile e sooppeerr

| vi2vi273 a răspuns:

Pe facebook sunt o gramanda de jocuri aceaa ferma se numea Farme Ville