| Amoniac a întrebat:

Cum pot sa mut contactele de pe mess dintr-o grupa in alta?

4 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

Dai click pe neme ...si il treci in alta lista tinand apasat continuu.si il lasi atunci. funda?:*

| bobby90 a răspuns:

Dai click dreapta pe persoana respectiva si undeva jos scrie "move to group", alegi unde vrei sa adaugi si dai OK.

| crapx a răspuns:

Le selectezi si pur si simplu le dai dintr-o grupa in alta folosind mousul! ( selectat adica pur si simplu le iei cu mousul cum iei niste fisiere si le arunci in ce grupa vrei!) succes!

| 4ndr3x a răspuns:

Unul cate unul.asa cum faci cu orice fisier pe care il muti (fara copy/paste) adica il selectezi.ti 2 secunde si il duci acolo unde dorestiwinking