| DanielaJustMe a întrebat:

Cum pot sa raportez un user daca mi-e scris un mesaj obscen? Funda+ vot!

Răspuns Câştigător
| ElShaarawy a răspuns:

Raporteaza aici www.tpu.ro/contact si adminii vor controla mesajul.Deci sa nu il stergi!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fa un print screen, pune-l pe imgur.si contacteaza adminii prin functia contact!
...asa este cel mai bine!

| ΔH a răspuns:

Contact@tpu.ro

| Aesir a răspuns:

Bifezi continut obscen/ilegal si apesi si raporteaza happy

| AnonimGirl a răspuns:

Acolo la contacte scrii un mesaj administratorilor cu numele acelei persoane. Funda, te rog frumos?

| Buii a răspuns:

Vezi ca ai sub mesajul lui raporteaza continut obscen/ilega caracer irevelant neinteligibil sau spam