| larysa_4676 a întrebat:

Cum pot sa sterg o adresa de mail?

2 răspunsuri:
| DyaElla a răspuns:

Derulezi cu ajutorul cursorului la ID respectiv dai clic dreapta pe numele ID-ului si selectezi delete. ID este sters, insa nu complet. Intri in Adress Book ( dai clic pe sageata mica din stanga listei )dai din nou clik dreapta pe ID, selectezi din nou delete si aresa de e-mail este complet stearsa din lista ta de prieteni

| JustShh a răspuns:

Daca adresa de mail este facuta pe un server free de e-mail nu prea ai optiunea de a sterge adrese. Daca este un domeniu privat poti cere stergerea adresei administratorului it