| justme_9661 a întrebat:

Cum pot sa trimit un mesaj pe hi5 pentru toti prietenii?

Răspuns Câştigător
| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Start-notificari-mesaj nou(scrye mare cu portocalyu)-rasfoire pryeteny-i selectezy pe toti-apoy day"inapoi la mesaj" -scry mesaju -send

5 răspunsuri:
| Daisy. a răspuns:

Nu cred ca se poate

| queencrystal a răspuns:

Intri la mesaje pe hi5 si dai mesaj nou si dai rasfoire priteni si pentru a selecat mai multi ti apasat CTRL si selctezi cu mouse-ul persoanele la acre vrei sa dai msg! sper sa reusesti! te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa trebuiasca sa repeti acest procedeu de unde ai ramas pentru ca nu se poate trimite decat la putin peste 200 de persoane. Nu uita sa salvezi lista cu prietenii carora le-ai trimis mesaj, iti va fi mai usor pentru data viitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, am incercat. multumesc, barbyr0z. ex. fantadelamaye.big grin
thanks!

| Capitanescu_Dumitru_1937 a răspuns:

In perioada 20-21.05.2012 am fost internat in spital pentru o interventie chirurgicala fapt pentru care nu am raepuns la mesaje...ma refac greu deci voi mai lipsi...cu respect si stima