| AnDy12 a întrebat:

Cum pot sa trimit un PM altui utilizator pe TPU? Dau fundita care imi spune bine si corect.

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Dai click pe ID-ul sau (ex. AnDy12) si iti deschide pagina respectivului, unde ai 2 optiuni: Adauga ca prieten si Trimite mesaj. Dai pe optiunea a doua, scrii mesajul si in partea de jos este butonul Trimite. Succes!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri pe contul lui de la o întrebare sau răspuns al acestuia ori dând o căutare cu numele de utilizator din COMUNITATEA. Aici dai pe Trimite mesaj, scrii un titlu, apoi conţinutul mesajului şi dai Trimite. Succes şi numai bine!