| GabrielaS13 a întrebat:

Cum pot schimba pozitia canalelor tv de pe DOLCE TV?

Răspuns Câştigător
| shotys a răspuns:

Nu poti sa le schimbi, poti sa asezi cateva de la 900 in sus pana la 909, apasa ok, in jos pana la canale favorite intriprin apasare og, apesi dreapta si dai ok pe programul care vrei sa il asezi acolope pr respectiv. acum vreau si eu funda, nu mai astepta alt raspuns pentru ca eu am dolce de 5 ani si il stiu perfect

2 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Nu poti decat sa iti alegi cateva favorite... in rest asa raman!

| anaelli a răspuns:

Apesi pe Ok si dupa dai in jos pana la canale favorite..Si de acolo le pozitionezi dupa cum doresti.