| waXonwaXoff a întrebat:

Cum pot seta ca un id din lista mea sa para offline, sa creez falsa impresie.

Răspuns Câştigător
| vladutz00 a răspuns:

Ii ai ignore

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil doresti ca tu sa apari offline la un anume id.
Selectezi acel id->click dreapta pe el->optiunea stealth settings-> Appear ofline to this person, sau Appear permanently offline sau pana cand doresti tu sa apari available.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe id, stealth settings, si alegi acolo offline ^_^

| Pinguu2 a răspuns:

Buna! Pai intri pe mess dai clic dreapta pe persoana respectiva apoi dai la: Stealth Settings si apoi la Appear Permanently Offline to [persoana respectiva] cred ca la asta te refereai sper ca te-am ajutatwinking

| TąNyą a răspuns:

Click dreapta pe acel id dai la Stealth Settings Appear permanently offline to... tongue

| dya26 a răspuns:

Pai dai dreapta pe id-ul care vrei tu sa pari offline si acolo scrie ''You appaer online to this contact'' apesi pe el si apoi iti apare dedesubt ''Appear online to.'' si '' Appear Permanently Offline to.''si tu daca vrei sa apara online dai ''Appear Permanently Offline to...'' mai jos apare Lear more daca nu ai inteles dai acolo si te conecrezi la internet si iti explica acolo mai bine prin imagini http://messenger.yahoo.com/......es/stealth

| waXonwaXoff explică:

Nu, eu am zis clar sus el sa arate in lista mea ca si cum ar fi offline, fara beculetul ala.Stiam ce ziceati voi. Dar nu vreau ca sa apara la el offline ci el sa apara la mine asa si sa il setez eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,eu am zis clar sus el sa arate in lista mea ca si cum ar fii offline,fara beculetul ala.Stiam ce ziceati voi.Dar nu vreau ca sa apara la el offline ci el sa apara la mine asa si sa il setez eu.

| TąNyą a răspuns:

Nu poti decat daca te pune el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei_arsene2000