| judoka99 a întrebat:

Cum pot sterge melodiile de pe un CD dau funda!
Multumesc

8 răspunsuri:
| georgeta27 a răspuns:

Ca sa poti sterge iti trebuie un cd reinscriptionabil

| Romeo44 a răspuns:

Nu poti, ai putea doar daca pe CD scrie rewritable.Adica poti sa te folosesti de acel CD ca de un stick. Poti sa pui ce vrei pe el si dupa aia sa le stergi si pui altceva.

| mirciu1234 a răspuns:

Imi pare rau dar nu poti si nici nu vei putea sa stergi nimic de pe un cd sfatul meu e sa faci altul.

| judoka99 explică (pentru mirciu1234):

Cum sa nu poti ca odata a venit cineva sa imi bage ceva pe un CD pentru el apoi a sters ca nu i-a placut poti dar nu stiu eu cum.

| Bumbii a răspuns:

Poti sterge fisierele de pe un Cd doar daca acel CD este folosit ca stick usb.
Funda?

| Kövér_Paul_1979 a răspuns:

A folosit un cd de tip cd-rw si probabil nero, dar toate astea sunt inutile daca combina cu pricina nu suporta cd-rw.

| SefTPU a răspuns:

Nu poti.

| bogdanmarica a răspuns:

Nu le poti sterge doar daca cd e reinscriptibil. asta scrie pe CD iar daca este reinscriptibil intra in nero selecteaza optiunea CD iar apoi intra acolo la track sau mp3 si jos in bara de jos apare ERASE. Dai click pe el