| PrOx a întrebat:

Cum pot sterge o poza de pe facebook?

5 răspunsuri:
| Tudor1212 a răspuns:

Dai pe poza respectiva...si in stanga jos vei observa un tabel cu o singura coloanabig grin unde scrie mai multe optiuni:eticheteaza,distribuie, etc. dai pe ultima cu stergerea acestei fotografii, sau varianta pe engleza delete...credthinking numa' bine!

| LemonCandy a răspuns:

Intri pe poza aia si in partea stanga jos scrie sterge fotografie. si dai acolo si gata. :*
Funda?love struck

| Eddyz a răspuns:

Dai click pe cea pe care vrei sa o stergi, iar sub poza in coltul din stanga scrie acolo: Etichetează această fotografie
Distribuie
Download
Adaugă ca fotografie de profil
Şterge această fotografie.(tu dai click aici)

FUNDAA? :X big grin

| iuddavali a răspuns:

Te loghezi -> Photos -> selectezi albumul in care este poza -> click pe poza (thumbnail) -> se va deschide poza. in dreapta jos ai "Delete This Photo".

http://stirist.com

| bbb_4867 a răspuns:

Dai click pe acea poza si in colt stanga scrie"delete this photo" si asa se sterge poza.big grin