| Dany77777xD a întrebat:

Cum pot sterge un cont de sunphoto? Dar nu al meu, ci al unei dusmane...

4 răspunsuri:
| ALice_4674 a răspuns:

Nu poti sterge un cont ce nu e al tau din moment ce nu ii sti parola

| Shadowcat a răspuns:

Daca nu ii stii parola nu il poti sterge, dar ai putea face plangere la administrator si acesta il va sterge

| EmoPrincess a răspuns:

Daca ii sti parola de mess te duci si o scrii acola unde te loghezi la ''Am uitat parola'' intri si iti cere numele si mailul il dai apoi intri pe al ei o afli si intri si pe sunphoto si il stergi. Funda?

| Ralluk_1625 a răspuns:

Ii afli id-u si parola ( nu cred ca o sa le aflii ) intri la cont si dai stergere cont.

successsss