| Lightning1997 a întrebat:

Cum pot usca repede niste haine? Acum noaptea..in afara de a le baga la masina sau de a le calca..altceva rapid?

4 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Uscătorul de păr.

| PsyhoChild a răspuns:

Daca ai prosoape de bucatarie sau ceva uscat care absoarbe apa foarte bine bagale in haine si preseazale cu ceva dar nu foarte tare 5 minute. Dupa ce faci asta poti incerca cu feonul sau daca nu ai pune-l in fata unui cuptor cu usa deschisa.
Sper ca te-am ajutat

| Alexuta921 a răspuns:

Baga-le in cupotor. laughing

| madalina736 a răspuns:

Usca-le cu uscatorul de par. Eu asa faceam cand aveam nevoie de o haina si era uda laughing