| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot vorbi cu adminul as vrea sa discut despre Paulla care moare de gelozie si se ia dupa mine. daca aveti ceva de comentat la intrebarea, mea mai bine nu mai raspundeti da? nu este nimic de ras in intrebarea mea.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Dupa ce m-am uitat putin la respectiva paulla am dat de acest comentariu al tau :
nu pun la inima imi dau seama ca cei care fac asta sunt gelosii pe mine si ca altii apreciaza de exemplu o fata mi-a trimis mesaj cu cat de mult apreciaza actiunea mea pe site ea nu era invidioasa voturile iar voturile negative...nici macar nu ma uit la ele,dar aceasta cu terenul de lupa mi-as dori foarte mult dar nu ma deranjeaza decat cei care se i-au de mine sau unii care isi fac tenmele dar eu sunt de acord cu facutul temelor acest site este pentru a pune intrebarii cu problemele tale iar poate pe ei nu are cine sa ii ajute si TPU este un ajutor pentru ei iar eu nu ma amuz doar nu bag in seama cand vad lupta pe TPU eu na vad TPU ca un site care poti schimba pareri vad TPU ca un ajutor si un fel de site de socializare este foarte frumos si ar trebui sa apreciem munca oamenilor care fac TPU sa ajute asa de multi oameni si ar trebui ca prostii de adminii sa ii mustreze rau pe cei care se i-au de cei care au probleme serioase nu e de vina TPU TPU este un site minunat oamenii care stau pe el trebuie sa se opreasca din ceea ce fac sunt prosti invidiosii si in special critici unii dar aproape toti dintre noi, fundita te rog?

Pa, pa!
este in multe privinte un raspuns cretin ...de ce?
Spui ca lumea te critica fiindca e invidioasa pe tine.nu o fac pentru sunt invidiosi, o fac pentru ca suntem pe internet si putem spune lucrurilor pe nume.nu ca in viata reala
Deci cand cineva te critica ...sa stii ca are toate sansele sa aiba dreptate
Mai spui ca adminii sunt niste prosti si ca nu fac nimic ca sa scape siteul de trolli...ok, dar tu de curiozitate ai apasat vreodata butonul raporteaza atunci cand ai vazut o intrebare tampita?
3 ) are dreptate fata aia paula ...esti agramata rau
4 ),, hai pa fetit-o succes la cacaturile de intrebari pe care le pui de parca o sa ajungi vreodata expert TPU macar eu dau raspunsuri mari si pun suflet in ele,,
din nou ai impresia ca lumea te critica pentru ca e invidioasa.nu pentru ca ai gresit tu cu ceva
*asta se numeste ego ridicat...si o sa te traga in jos cu timpul, fiindca desi nu pare nimeni nu suporta in societate persoanele ca tine *
+ ca nu trebuie neaparat sa stai pe site ca sa fi expert TPU... unii vor doar sa se distreze si sa ajute.nu fac din asta un scop
5 ),, Nu imi dai funda de gelozie si totusi am cel mai bun raspuns,, ...asta da ego ma. frumos te mai intrebi de ce te injura lumea
6 ) Invata naibii ceva ...si ca intelegi, ca nu intelegi.mi se rupe
Dar scapa de atitudinea asta de diva care ne atinge la popou. scapa de aerele de vedeta si de credinta ca esti cea mai buna ce mai desteapta...cea mai cea ...ca in realitate esti poate printre cele mai proaste, nu printre cele mai destepte
si ...cred ca esti asa pentru ca ai un grup de prietene in viata reala care te sustin si de ridica in slavi orice **** ai zice ...si sa stii ca in realitate lumea nu da 1 leu pe pitipoancele de genul tau
De altfel daca intr-adevar tu esti cea de la avatar. atunci nu ma mira atitudinea
sa stii ca a gasi unul cu bani.si a te face prezentatoare la meteo nu e o alegere in viata
Gandeste-te la un lucru.ai reusit intr-o singura zii sa te faci de tot rahatul in fata a +30 de persoane care NU,nu sunt geloase pe tine NU,nu vor sa ajunga experti TPU, NU, nu sunt prosti.pur si simplu au zis lucrurilor pe nume!
Si sunt 100 % sigur ca nu o sa intelegi nimic din ce iti spun eu acum si o sa continui cu aerele de diva.si cu o injuratura ca sa nu ramai tu cea mai fraiera din conversatie...
Dar vezi ce faci fato ...deja cand toata lumea iti spune un lucru si tu tot nu pricepi atunci poate ar trebui sa te gandesti ca problema e la tine.nu la altii!
si ca sa lamurim :,,nu sunt invidios pe tine,nu imi pasa de tine, nu te critic...spun doar adevarul
si vrei sa pricepi sau nu... faci cum vrei, mi se rupe
Dar o sa fii injurata de tot siteul si o sa continuie si in viata reala in curand. daca nu te schimbi putin

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar tu crezi ca pe admin il intereseaza de Paulla? Eu nu cred! Scrie aici un mesaj daca ai ceva de spus http://www.TPU.ro/contact

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Ar trebui sa il intereseze fiindca este un site de tot cacatu cu prosti pe el[nu oti dar majoritatea da]apropo cu o sau il cheama pe adminn?

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Catalin Tenita il cheama pe admin sau poti sa-i scrii lui Alexandra pe blog
http://www.TPU.ro/blog/?p=2522 moderatoare TPU

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Si cu ce ma ajuta daca scriu pe blog?

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu ce te ajuta si daca ii scrii lui Catalin Tenita! Indiferent cui te adresezi ->Raspuns vei primii de la Alexandra sau Cristina TPU. Amandoua sunt moderatoare.

Apache
| Apache a răspuns:

Si asa cum tu consideri ca siteul este prost si plin de idioti ...asa consideram si noi problemele tale arzatoare
Peace

| anonim_4396 explică (pentru Apache):

Fuck you

| Elianna a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumos îţi şade! Ca la uşa cortului!

| Apache a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa ce m-am uitat putin la respectiva paulla am dat de acest comentariu al tau :
nu pun la inima imi dau seama ca cei care fac asta sunt gelosii pe mine si ca altii apreciaza de exemplu o fata mi-a trimis mesaj cu cat de mult apreciaza actiunea mea pe site ea nu era invidioasa voturile iar voturile negative...nici macar nu ma uit la ele,dar aceasta cu terenul de lupa mi-as dori foarte mult dar nu ma deranjeaza decat cei care se i-au de mine sau unii care isi fac tenmele dar eu sunt de acord cu facutul temelor acest site este pentru a pune intrebarii cu problemele tale iar poate pe ei nu are cine sa ii ajute si TPU este un ajutor pentru ei iar eu nu ma amuz doar nu bag in seama cand vad lupta pe TPU eu na vad TPU ca un site care poti schimba pareri vad TPU ca un ajutor si un fel de site de socializare este foarte frumos si ar trebui sa apreciem munca oamenilor care fac TPU sa ajute asa de multi oameni si ar trebui ca prostii de adminii sa ii mustreze rau pe cei care se i-au de cei care au probleme serioase nu e de vina TPU TPU este un site minunat oamenii care stau pe el trebuie sa se opreasca din ceea ce fac sunt prosti invidiosii si in special critici unii dar aproape toti dintre noi, fundita te rog?

Pa, pa!
este in multe privinte un raspuns cretin ...de ce?
Spui ca lumea te critica fiindca e invidioasa pe tine.nu o fac pentru sunt invidiosi, o fac pentru ca suntem pe internet si putem spune lucrurilor pe nume.nu ca in viata reala
Deci cand cineva te critica ...sa stii ca are toate sansele sa aiba dreptate
Mai spui ca adminii sunt niste prosti si ca nu fac nimic ca sa scape siteul de trolli...ok, dar tu de curiozitate ai apasat vreodata butonul raporteaza atunci cand ai vazut o intrebare tampita?
3 ) are dreptate fata aia paula ...esti agramata rau
4 ),, hai pa fetit-o succes la cacaturile de intrebari pe care le pui de parca o sa ajungi vreodata expert TPU macar eu dau raspunsuri mari si pun suflet in ele,,
din nou ai impresia ca lumea te critica pentru ca e invidioasa.nu pentru ca ai gresit tu cu ceva
*asta se numeste ego ridicat...si o sa te traga in jos cu timpul, fiindca desi nu pare nimeni nu suporta in societate persoanele ca tine *
+ ca nu trebuie neaparat sa stai pe site ca sa fi expert TPU... unii vor doar sa se distreze si sa ajute.nu fac din asta un scop
5 ),, Nu imi dai funda de gelozie si totusi am cel mai bun raspuns,, ...asta da ego ma. frumos te mai intrebi de ce te injura lumea
6 ) Invata naibii ceva ...si ca intelegi, ca nu intelegi.mi se rupe
Dar scapa de atitudinea asta de diva care ne atinge la popou. scapa de aerele de vedeta si de credinta ca esti cea mai buna ce mai desteapta...cea mai cea ...ca in realitate esti poate printre cele mai proaste, nu printre cele mai destepte
si ...cred ca esti asa pentru ca ai un grup de prietene in viata reala care te sustin si de ridica in slavi orice **** ai zice ...si sa stii ca in realitate lumea nu da 1 leu pe pitipoancele de genul tau
De altfel daca intr-adevar tu esti cea de la avatar. atunci nu ma mira atitudinea
sa stii ca a gasi unul cu bani.si a te face prezentatoare la meteo nu e o alegere in viata
Gandeste-te la un lucru.ai reusit intr-o singura zii sa te faci de tot rahatul in fata a +30 de persoane care NU,nu sunt geloase pe tine NU,nu vor sa ajunga experti TPU, NU, nu sunt prosti.pur si simplu au zis lucrurilor pe nume!
Si sunt 100 % sigur ca nu o sa intelegi nimic din ce iti spun eu acum si o sa continui cu aerele de diva.si cu o injuratura ca sa nu ramai tu cea mai fraiera din conversatie...
Dar vezi ce faci fato ...deja cand toata lumea iti spune un lucru si tu tot nu pricepi atunci poate ar trebui sa te gandesti ca problema e la tine.nu la altii!
si ca sa lamurim :,,nu sunt invidios pe tine,nu imi pasa de tine, nu te critic...spun doar adevarul
si vrei sa pricepi sau nu... faci cum vrei, mi se rupe
Dar o sa fii injurata de tot siteul si o sa continuie si in viata reala in curand. daca nu te schimbi putin

| Paulla a răspuns:

Când ai să înţelegi că nu m-am luat după tine? Se numeşte 'sarcasm'!
Să ştii că mor de gelozie(fără motive)...
'nu este nimic de ras in intrebarea mea.' Nu, întrebarea ta e deja prea idioată ca să mai fie amuzantă.

| anonim_4396 explică (pentru Paulla):

Am inteles ma super deranjeaza ca toti ma fac pitipoanca asta sunt eu daca are cineva parul blond si aia e pitipoanca? stiu si am inteles si ca nu te iei dupa mine si nu am spus ca intrebarea ta e tiampita este chiar inteligenta dar nu vad vreo problema la raspunsul meu nu are nimic iesit din comun unele cuvinte sunt chiar inteligente dar faza cu gramatica...ok am inteles nu pun virgule, si ce daca? m-ati facut de tot cacatul doar fiindca nu am pos o virgula si cer sa fiu rasplatita pentru munca mea si pentru cele 10 minute care le pierd la fiecare raspuns si acea rasplata este funda, pa.

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

În mod normal nu mi-aş pierde timpul să-ţi răspund dar vreau să spun că nu o consider pe cea din avatar piţipoancă pentru că e blondă(deşi noanţa de vopsea folosită e oribilă). Are alte 'calităţii' care te fac să te gândeşti că e o piţipoancă.
În rest, ce pot să spun, citeşte de încă vreo 10 ori criticile pe care le-ai primit. Iar dacă tot nu înţelegi, nu te mai deranja.

| anonim_4396 explică (pentru Paulla):

Am inteles draga dar cum am mai zis trebuie sa incerci sa fi mai putin.hm.care e cuvantul? REA, bafta la...ce vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bin zis numele antipatucu atat am avut de zis