| Krina a întrebat:

Cum poti deveni expert TPU?

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Raspunzand la mai multe intrebari pentru a acumula puncte si voturi.Bineinteles raspunzand cu ideea de a ajuta persoane si nu de a acumula un anumit numar de puncte.

Succes!

6 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Prin acumulare de puncte. La ce-ti foloseste?

| Krina explică:

Multumesc pentru raspuns! happy
Din pacate dispun de prea putin timp liber.Am ajuns pe site-ul asta cand cautam ceva pe google si am fost placut surprinsa.
E interesant si imi place sa-mi petrec o parte din timpul liber citind intrebarile si raspunsurile membrilor; si de ce nu, sa incerc si eu sa fiu de ajutor happy
Cat despre calificative si aprecieri... nu poti alege un raspuns castigator la o intrebare daca ai primit doar 3 raspunsuri, de ex. Poate ar trebui sa existe un timp acordat...24 ore.sau nu stiu, incat sa ai ocazia sa citesti mai multe raspunsuri, vezi mai multe pareri si...sa ai de unde alege.

| Krina explică:

Nu imi foloseste la nimic o titulatura.Era o simpla intrebare, mai mult o curiozitate.
Oricum, pentru mine nu este relevant calificativul pe care il primesc de la o persoana, nu tot timpul este ales cel mai bun raspuns ca raspuns castigator.Alegerea este subiectiva.

| anonim a răspuns:

@krina-si daca nu iti foloseste ''titulatura'', atunci de ce ai mai intrebat?tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dispui de ceva timp liber pentru a putea raspunde la cat mai mult intrebari si cat mai bine pentru a putea acumula puncte si aprecieri din parte celor care intreaba sau a celorlalti utilizatori.vei fi surprinsa de calificarile pe care le primesti, nu intotdeauna sunt juste, depinde de fiecare si de forma de a gandi. poti vota si tu la randul tau.succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o saptamana mi se pare pentru a alege si nu intotdeauna se alege in functie de calificari, depinde de fiecare persoana in parte.si eu am fost si sunt placut surprinsa de ce se petrece aici.