| ponicaa a întrebat:

Cum poti sa iti schimbi profilul de facebook din cronologie in perete (normal). va rog, vreau sa mi-l schimb puppy dog eyes. dau fundita. plz :*

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se mai poate dezactive Timeline (cronologie) de pa Facebook!

| 0rlando a răspuns:

De duminica asta devine obligatoriu și ireversibil pentru toată lumea. Este noul format Facebook.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Din păcate nu mai ai cum.

| Rockart a răspuns:

Din păcate odată activat nu se mai poate scoate. Poate în viitor se va găsi o soluţie, dar deocamdată nu ai cum.