| Andree a întrebat:

Cum poti sa schimbi parola la ID dar nu de la messenger, ci de la yahoo. Funda, mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai:
dai in stanga sus pe messenger
apoi dai me my account info
apoi ti se deschide o fereastra unde trebuie sa-ti scrii parola si id-ul
dupa iti apare pagina:
Yahoo! my account info
dai mai jos unde scrie Sign-In and Security laChange your password
si apoi iti va aparea asta:
Enter your Current Password: **********

Choose a New Password: **************

Confirm your New Password: ************
apoi dai pe save si ai terminat
Uite si video:http://www.youtube.com/watch?v=IpN5RS1uSso&feature=related Succes! Funda?

4 răspunsuri:
| vader a răspuns:

Un cont de yahoo are aceeasi parola si pe mess si pe mail.

| DrinkMySoul a răspuns:

Cand iti faci un ID de mess automat ai si mail si au aceeasi parola, nu pot fi diferite doar daca sunt ID-uri diferite

| albastrucanoaptea a răspuns:

Nu le poti schimba separat.

| KaTalyNutzuU a răspuns:

Te loghezi pe yahoo mesenger dai la,, Mesenger'' apoi la,, My Account Info'' iti cere sa pui parola iar u o pui dupa ce ai intrat pe pagina ta personala dai la,, Change your password'' si schimbi!
Pa!