| mihaiboss2011 a întrebat:

Cum poti sa trisezi la barn buddy?

Răspuns Câştigător
| Lilly095 a răspuns:

Era mai demult o chestie prin care puteai sa furi chiar daca celalalt avea caine dar acum s-a schimbat jocul si nu imi mai merge faza http://www.kaz3.info/cum-sa-furi-pe-barn-buddy-hack-barn-buddy.html. daca vrei sa treci mai repede nivelele poti sa plantezi trandafiri(iti da multe puncte de experienta)...

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Din cate stiu eu ca joaca copii mei nu poti trisa(fura) daca ai caine, daca nu ai asa ceva sau daca doarme si are un nor plin cu papa deasupra sa inseamna ca esti liber la furat.Bafta.